Int nej. #108190
Aktiv
Eura Mobil Fiat
Loading ...
(ons. 13.05.2026, 15.38)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Eura Mobil |
| Kategori | Alkove |
| Model | Fiat |
| Første registrering | 02/1992 |
| Kilometerstand | 186.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 70 kW (95 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2500 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Ingen aircondition i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.400 kg |
| Længde i mm | 7.000 mm |
| Dæk til hovedsæt | Sommerdæk |
| Andet sæt dæk | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Parkeringshjælp | Bagside, Kamera |
| Radio og lyd | Radio/CD |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Speedometer defekt, sandsynligvis ødelagt speedometerkabel
Vandvarmerens kredsløbskort er defekt
Vinduet i alkoven til venstre lækker lidt i kraftig regn
Skader
Placering
Tyskland, Wedemark
Postcode: 30900
Afstand:
... km
Int nej. #108190
Aktiv
Eura Mobil Fiat
Loading ...
(ons. 13.05.2026, 15.38)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.