Int nej. #207547
Mulighed for at købe
Eura Mobil FB 770
Denne auktion er udløbet (tirs. 31.03.2026, 13.47)
Tilgængelighed: med det samme
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Eura Mobil |
| Kategori | Alkove |
| Model | FB 770 |
| Første registrering | 04/1998 |
| Kilometerstand | 248.000 km |
| Chassis | Andere |
| Motoreffekt i kW | 85 kW (116 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2500 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Ingen aircondition i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 5.000 kg |
| Længde i mm | 8.000 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Anhængertræk | |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| Radio og lyd | Radio/CD, AUX-tilslutning, USB-forbindelse |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Bilen har ikke været til syn siden oktober 2025.
Ekstravarmeren, Truma 6002, opvarmer vandet, men blæseren starter ikke.
Placering
Tyskland, Hamburg
Postcode: 21039
Afstand:
... km
Int nej. #207547
Mulighed for at købe
Eura Mobil FB 770
Denne auktion er udløbet (tirs. 31.03.2026, 13.47)
Tilgængelighed: med det samme
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.