Int nej. #219147
Genforhandling
Eura Mobil Contura 766 eb
Auktionens afslutning: ons. 29.04.2026, 22.00
Tilgængelighed: med det samme
Sidste bud:
Skjult
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Eura Mobil |
| Kategori | Delvist integreret |
| Model | Contura 766 eb |
| Første registrering | 12/2023 |
| Kilometerstand | 21.000 km |
| Chassis | Mercedes |
| Motoreffekt i kW | 125 kW (170 PS) |
| Forskydning i cm³ | 1950 cm³ |
| Gearkasse | Automatisk |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 4.500 kg |
| Længde i mm | 7.880 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Alarmsystem | |
| Anhængertræk | |
| Passagerairbag kan slås fra | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Håndfrit sæt | |
| ISOFIX | |
| Alufælge | |
| Lyssensor | |
| Multifunktionsrat | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | Apple CarPlay |
| Sædevarme | |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallåsesystem, Centrallås med radiofjernbetjening |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Placering
Tyskland, Hamm
Postcode: 59071
Afstand:
... km
Int nej. #219147
Genforhandling
Eura Mobil Contura 766 eb
Auktionens afslutning: ons. 29.04.2026, 22.00
Tilgængelighed: med det samme
Sidste bud:
Skjult
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.