Int nej. #177594
Aktiv
Eura Mobil A690
Loading ...
(ons. 01.04.2026, 10.57)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Eura Mobil |
| Kategori | Alkove |
| Model | A690 |
| Første registrering | 04/2003 |
| Kilometerstand | 127.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 94 kW (128 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2800 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 6 |
| Tilladt totalvægt i kg | 4.500 kg |
| Længde i mm | 6.990 mm |
Udstyr
| Drejeligt passagersæde | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Elruder foran | |
| Radio og lyd | Radio/CD |
| Centrallåsesystem | Centrallåsesystem |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Desværre er flisen knækket. Flisen er der, men kan ikke fjernes.
Placering
Polen, Sarbsk
Postcode: 84352
Afstand:
... km
Int nej. #177594
Aktiv
Eura Mobil A690
Loading ...
(ons. 01.04.2026, 10.57)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.