Int nej. #169199
Mulighed for at købe
Eura Mobil 770 EB
Denne auktion er udløbet (lør. 04.04.2026, 09.44)
Tilgængelighed: 28. April 2026
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Eura Mobil |
| Kategori | Alkove |
| Model | 770 EB |
| Første registrering | 08/2016 |
| Kilometerstand | 114.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 130 kW (177 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2999 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Antal selepladser | 6 |
| Tilladt totalvægt i kg | 5.500 kg |
| Længde i mm | 8.290 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Anhængertræk | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| ESP | |
| Håndfrit sæt | |
| Multifunktionsrat | |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | Radio/CD, Lydsystem, USB-forbindelse, Bluetooth |
| Fartpilot |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Normale brugsspor efter 9 års brug.
Kølergrillen er blevet malet sort af en professionel autolakerer.
Nogle små rifter på den ydre plastbeklædning på karrosseriets kanter.
Placering
Tyskland, Velpke
Postcode: 38458
Afstand:
... km
Int nej. #169199
Mulighed for at købe
Eura Mobil 770 EB
Denne auktion er udløbet (lør. 04.04.2026, 09.44)
Tilgængelighed: 28. April 2026
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.