Int nej. #225164
Aktiv
Eura Mobil 690hb
Loading ...
(lør. 16.05.2026, 11.09)
Tilgængelighed: 04. Juli 2026
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Eura Mobil |
| Kategori | Alkove |
| Model | 690hb |
| Første registrering | 05/1996 |
| Kilometerstand | 160.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 85 kW (116 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2500 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Ingen aircondition i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.850 kg |
| Længde i mm | 6.990 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
| Andet sæt dæk | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Bageste kofanger
Placering
Tyskland, Halle/Westf.
Postcode: 33790
Afstand:
... km
Int nej. #225164
Aktiv
Eura Mobil 690hb
Loading ...
(lør. 16.05.2026, 11.09)
Tilgængelighed: 04. Juli 2026
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.