Int nej. #219620
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Eura Mobil 230
Loading ...
(fre. 22.05.2026, 09.48)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Eura Mobil |
| Kategori | Alkove |
| Model | 230 |
| Første registrering | 03/1999 |
| Kilometerstand | 156.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 66 kW (90 PS) |
| Forskydning i cm³ | 1905 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Ingen aircondition i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.490 kg |
| Længde i mm | 6.000 mm |
| Dæk til hovedsæt | Sommerdæk |
| Andet sæt dæk | Vinterdæk |
Udstyr
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Let haglskade (Alkhoven)
Skader
Placering
Tyskland, KITZINGEN
Postcode: 97318
Afstand:
... km
Int nej. #219620
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Eura Mobil 230
Loading ...
(fre. 22.05.2026, 09.48)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.