Int nej. #78695
Ikke længere tilgængelig
Etrusco T 7400 SB
Auktionens afslutning: tors. 28.08.2025, 14.07
Tilgængelighed: med det samme
Sidste bud:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Etrusco |
| Kategori | Delvist integreret |
| Baureihe | T |
| Modell | 7400 SB |
| Første registrering | 04/2024 |
| Kilometerstand | 7.800 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 103 kW (140 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2184 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 7.490 mm |
| Dæk til hovedsæt | Sommerdæk |
Udstyr
| Anhængertræk | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Elruder foran |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Placering
Tyskland, Wörrstadt
Postcode: 55286
Afstand:
... km
Int nej. #78695
Ikke længere tilgængelig
Etrusco T 7400 SB
Auktionens afslutning: tors. 28.08.2025, 14.07
Tilgængelighed: med det samme
Sidste bud:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.