Int nej. #208610
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Etrusco CV 600 DB
Loading ...
(tors. 02.04.2026, 09.21)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Etrusco |
| Kategori | Kassevogn |
| Baureihe | CV 600 |
| Modell | DB |
| Første registrering | 05/2025 |
| Kilometerstand | 4.000 km |
| Chassis | Ford |
| Motoreffekt i kW | 125 kW (170 PS) |
| Forskydning i cm³ | 1995 cm³ |
| Gearkasse | Automatisk |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 5.990 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Radio og lyd | Radio, Lydsystem, AUX-tilslutning, USB-forbindelse, Bluetooth, Berøringsskærm |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Placering
Tyskland, Schmalkalden
Postcode: 98574
Afstand:
... km
Int nej. #208610
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Etrusco CV 600 DB
Loading ...
(tors. 02.04.2026, 09.21)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.