Int nej. #226289
Genforhandling
Elnagh Magnum 3.0
Auktionens afslutning: tors. 21.05.2026, 22.00
Tilgængelighed: med det samme
Sidste bud:
Skjult
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Elnagh |
| Kategori | Integreret |
| Model | Magnum 3.0 |
| Første registrering | 10/2011 |
| Kilometerstand | 109.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 130 kW (177 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2999 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Licence Plate | J003FP |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 7.440 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Elruder foran | |
| Navigationssystem | |
| Radio og lyd | Radio, Lydsystem, USB-forbindelse, Bluetooth, Berøringsskærm |
| Fartpilot |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Gebuiksproken wand keuken en wand slaapkamer.
Små buts i gulvet ved toilettet
Placering
Nederlandene, Maasbree
Postcode: 5993NM
Afstand:
... km
Int nej. #226289
Genforhandling
Elnagh Magnum 3.0
Auktionens afslutning: tors. 21.05.2026, 22.00
Tilgængelighed: med det samme
Sidste bud:
Skjult
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.