Int nej. #226965
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Elnagh Clipper
Loading ...
(man. 25.05.2026, 12.03)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Elnagh |
| Kategori | Alkove |
| Model | Clipper |
| Første registrering | 03/2006 |
| Kilometerstand | 114.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 110 kW (150 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2287 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 6 |
| Tilladt totalvægt i kg | 1.000 kg |
| Længde i mm | 5.960 mm |
| Dæk til hovedsæt | Sommerdæk |
| Andet sæt dæk | Sommerdæk |
Udstyr
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| Støtte til lænden | |
| Partikelfilter |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Placering
Spanien, L'Hospitalet de Llobregat
Postcode: 08902
Afstand:
... km
Int nej. #226965
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Elnagh Clipper
Loading ...
(man. 25.05.2026, 12.03)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.