Int nej. #227606
Aktiv
Eifelland Fiat ducato 230
Loading ...
(fre. 22.05.2026, 09.57)
Tilgængelighed: 21. August 2026
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Eifelland |
| Kategori | Alkove |
| Model | Fiat ducato 230 |
| Første registrering | 03/2000 |
| Kilometerstand | 188.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 90 kW (122 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2800 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Antal selepladser | 6 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 6.990 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Partikelfilter |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Normale brugsspor, ridser på ydersiden, afskalning af lister på indersiden
Placering
Tyskland, Bielefeld
Postcode: 33619
Afstand:
... km
Int nej. #227606
Aktiv
Eifelland Fiat ducato 230
Loading ...
(fre. 22.05.2026, 09.57)
Tilgængelighed: 21. August 2026
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.