Int nej. #223011
Mulighed for at købe
Dreamer Capland
Denne auktion er udløbet (tirs. 12.05.2026, 15.15)
Tilgængelighed: 03. Juli 2026
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Dreamer |
| Kategori | Bus |
| Model | Capland |
| Første registrering | 07/2023 |
| Kilometerstand | 31.000 km |
| Chassis | Ford |
| Motoreffekt i kW | 125 kW (170 PS) |
| Forskydning i cm³ | 1995 cm³ |
| Gearkasse | Automatisk |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.000 kg |
| Længde i mm | 5.340 mm |
| Dæk til hovedsæt | Sommerdæk |
| Andet sæt dæk | Vinterdæk |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Anhængertræk | |
| Passagerairbag kan slås fra | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Parkeringshjælp | Forsiden, Bagside, Kamera |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| ESP | |
| Håndfrit sæt | |
| Alufælge | |
| Multifunktionsrat | |
| Navigationssystem | |
| Radio og lyd | Radio, AUX-tilslutning, USB-forbindelse, Bluetooth, Berøringsskærm |
| Sædevarme | |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallås med radiofjernbetjening |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
repareret ulykkesskade nederst til højre
nogle skruer er blevet udskiftet
Placering
Tyskland, Massbach
Postcode: 97711
Afstand:
... km
Int nej. #223011
Mulighed for at købe
Dreamer Capland
Denne auktion er udløbet (tirs. 12.05.2026, 15.15)
Tilgængelighed: 03. Juli 2026
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.