Int nej. #104140
Ikke længere tilgængelig
Dethleffs T 6901 Eighty
Auktionens afslutning: tirs. 13.05.2025, 10.43
Tilgængelighed: med det samme
Sidste bud:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Dethleffs |
| Kategori | Delvist integreret |
| Model | T 6901 Eighty |
| Første registrering | 06/2012 |
| Kilometerstand | 51.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 109 kW (148 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2287 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.499 kg |
| Længde i mm | 7.226 mm |
| Dæk til hovedsæt | Sommerdæk |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Indbygget computer | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Elruder foran | |
| Håndfrit sæt | |
| Alufælge | |
| Radio og lyd | Bluetooth, Apple CarPlay, Berøringsskærm |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallås med radiofjernbetjening |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Aluminiumsfælge skal males igen
Dethleffs-bogstaver skal fornyes
Et udvendigt spejl skal udskiftes (revne i spejlholderen)
Håndvasken på badeværelset er plettet
Placering
Tyskland, Eckernförde
Postcode: 24340
Afstand:
... km
Int nej. #104140
Ikke længere tilgængelig
Dethleffs T 6901 Eighty
Auktionens afslutning: tirs. 13.05.2025, 10.43
Tilgængelighed: med det samme
Sidste bud:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.