Int nej. #222837
Aktiv
Dethleffs Pulse GT T 7051 DBL
Loading ...
(tors. 14.05.2026, 10.03)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Dethleffs |
| Kategori | Delvist integreret |
| Model | Pulse GT T 7051 DBL |
| Første registrering | 08/2021 |
| Kilometerstand | 45.413 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 118 kW (160 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2287 cm³ |
| Gearkasse | Automatisk |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.499 kg |
| Længde i mm | 7.400 mm |
| Dæk til hovedsæt | Vinterdæk |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Anhængertræk | |
| Passagerairbag kan slås fra | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| ESP | |
| Alufælge | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Fartpilot |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Køretøjet viser typiske tegn på slitage som overfladiske ridser og buler.
Placering
Tyskland, Warstein
Postcode: 59581
Afstand:
... km
Int nej. #222837
Aktiv
Dethleffs Pulse GT T 7051 DBL
Loading ...
(tors. 14.05.2026, 10.03)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.