Int nej. #13856
Aktiv
Dethleffs Pulse GT T
Loading ...
(lør. 02.05.2026, 09.17)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Dethleffs |
| Kategori | Delvist integreret |
| Model | Pulse GT T |
| Første registrering | 04/2022 |
| Kilometerstand | 50.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 118 kW (160 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2287 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.650 kg |
| Længde i mm | 7.400 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Fartpilot |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
se billeder
Placering
Tyskland, Viersen
Postcode: 41751
Afstand:
... km
Int nej. #13856
Aktiv
Dethleffs Pulse GT T
Loading ...
(lør. 02.05.2026, 09.17)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.