Int nej. #227962
Aktiv
Dethleffs Just 90 T6912 EB
Loading ...
(lør. 23.05.2026, 09.29)
Tilgængelighed: 13. Juni 2026
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Dethleffs |
| Kategori | Delvist integreret |
| Model | Just 90 T6912 EB |
| Første registrering | 12/2020 |
| Kilometerstand | 31.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 103 kW (140 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2287 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.499 kg |
| Længde i mm | 7.000 mm |
| Dæk til hovedsæt | Sommerdæk |
| Andet sæt dæk | Vinterdæk |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| ESP | |
| Håndfrit sæt | |
| ISOFIX | |
| Multifunktionsrat | |
| Navigationssystem | |
| Radio og lyd | Radio, USB-forbindelse, Berøringsskærm |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallås med radiofjernbetjening |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Plastikbeklædning på højre bagkofanger ødelagt.
1 manglende hjulkapsel
Skader
Placering
Tyskland, Gröbenzell
Postcode: 82194
Afstand:
... km
Int nej. #227962
Aktiv
Dethleffs Just 90 T6912 EB
Loading ...
(lør. 23.05.2026, 09.29)
Tilgængelighed: 13. Juni 2026
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.