Int nej. #182156
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Dethleffs i1
Loading ...
(lør. 23.05.2026, 12.27)
Tilgængelighed: 12. Juli 2026
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Dethleffs |
| Kategori | Integreret |
| Model | i1 |
| Første registrering | 09/2023 |
| Kilometerstand | 15.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 118 kW (160 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2184 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 6.000 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Elruder foran | |
| Håndfrit sæt | |
| Alufælge | |
| Multifunktionsrat | |
| Radio og lyd | Lydsystem, USB-forbindelse, Bluetooth, Berøringsskærm |
| Fartpilot |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Placering
Tyskland, Bergisch Gladbach
Postcode: 51429
Afstand:
... km
Int nej. #182156
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Dethleffs i1
Loading ...
(lør. 23.05.2026, 12.27)
Tilgængelighed: 12. Juli 2026
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.