Int nej. #229397
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Dethleffs Grand Alpa
Loading ...
(tirs. 26.05.2026, 09.48)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Dethleffs |
| Kategori | Integreret |
| Model | Grand Alpa |
| Første registrering | 07/2020 |
| Kilometerstand | 29.400 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 130 kW (177 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2287 cm³ |
| Gearkasse | Automatisk |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 6.000 kg |
| Længde i mm | 8.542 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Alarmsystem | |
| Passagerairbag kan slås fra | |
| Indbygget computer | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| Håndfrit sæt | |
| Multifunktionsrat | |
| Navigationssystem | |
| Radio og lyd | Lydsystem, USB-forbindelse, Berøringsskærm |
| Fartpilot |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Placering
Tyskland, Henstedt-Ulzburg
Postcode: 24558
Afstand:
... km
Int nej. #229397
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Dethleffs Grand Alpa
Loading ...
(tirs. 26.05.2026, 09.48)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.