Int nej. #226753
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Dethleffs GLOBETROTTER XXL A9000
Loading ...
(lør. 30.05.2026, 12.06)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Dethleffs |
| Kategori | Alkove |
| Model | GLOBETROTTER XXL A9000 |
| Første registrering | 04/2022 |
| Kilometerstand | 36.500 km |
| Chassis | Iveco |
| Motoreffekt i kW | 155 kW (211 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2998 cm³ |
| Gearkasse | Automatisk |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 7.200 kg |
| Længde i mm | 8.863 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Indbygget computer | |
| Parkeringshjælp | Bagside, Kamera |
| ESP | |
| ISOFIX | |
| Navigationssystem | |
| Sædevarme | |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallåsesystem |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Lille revne i hjørnet af kofangeren (ca. €250)
Skader
Placering
Tyskland, Großefehn
Postcode: 26629
Afstand:
... km
Int nej. #226753
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Dethleffs GLOBETROTTER XXL A9000
Loading ...
(lør. 30.05.2026, 12.06)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.