Int nej. #219297
Mulighed for at købe
Dethleffs Globetrotter T5+942
Denne auktion er udløbet (tors. 30.04.2026, 13.51)
Tilgængelighed: 16. Mai 2026
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Dethleffs |
| Kategori | Integreret |
| Model | Globetrotter T5+942 |
| Første registrering | 12/1998 |
| Kilometerstand | 89.900 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 90 kW (122 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2800 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 6.260 mm |
| Dæk til hovedsæt | Sommerdæk |
Udstyr
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Der er haglbuler på taget. Ellers er alt i orden
Placering
Østrig, Leutasch
Postcode: 6105
Afstand:
... km
Int nej. #219297
Mulighed for at købe
Dethleffs Globetrotter T5+942
Denne auktion er udløbet (tors. 30.04.2026, 13.51)
Tilgængelighed: 16. Mai 2026
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.