Int nej. #198222
Mulighed for at købe
Dethleffs Globebus T004
Denne auktion er udløbet (tirs. 14.04.2026, 22.00)
Tilgængelighed: med det samme
Sidste bud:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Dethleffs |
| Kategori | Delvist integreret |
| Model | Globebus T004 |
| Første registrering | 04/2015 |
| Kilometerstand | 84.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 96 kW (131 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2287 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Licence Plate | KS-519-X |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.499 kg |
| Længde i mm | 6.630 mm |
| Dæk til hovedsæt | Sommerdæk |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Passagerairbag kan slås fra | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Elruder foran | |
| Radio og lyd | Berøringsskærm |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallås med radiofjernbetjening |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Placering
Nederlandene, Soest
Postcode: 3764AP
Afstand:
... km
Int nej. #198222
Mulighed for at købe
Dethleffs Globebus T004
Denne auktion er udløbet (tirs. 14.04.2026, 22.00)
Tilgængelighed: med det samme
Sidste bud:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.