Int nej. #207273
Aktiv
Dethleffs Globe SE 677
Loading ...
(tirs. 31.03.2026, 09.23)
Tilgængelighed: 30. April 2026
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Dethleffs |
| Kategori | Alkove |
| Model | Globe SE 677 |
| Første registrering | 01/2012 |
| Kilometerstand | 152.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 96 kW (131 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2287 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 6 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.499 kg |
| Længde i mm | 6.990 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Passagerairbag kan slås fra | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| ESP | |
| Håndfrit sæt | |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | Radio, Radio/CD, AUX-tilslutning, USB-forbindelse, Bluetooth |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallås med radiofjernbetjening |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Sidevæg beskadiget (bule), siderude defekt, førerhusspoiler til alkove skal monteres igen, afskallet maling på motorhjelm
Skader
Placering
Tyskland, Stuttgart
Postcode: 70197
Afstand:
... km
Int nej. #207273
Aktiv
Dethleffs Globe SE 677
Loading ...
(tirs. 31.03.2026, 09.23)
Tilgængelighed: 30. April 2026
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.