Int nej. #217406
Aktiv
Dethleffs Fortero A6975
Loading ...
(tors. 30.04.2026, 15.44)
Tilgængelighed: 12. Juni 2026
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Dethleffs |
| Kategori | Alkove |
| Model | Fortero A6975 |
| Første registrering | 06/2008 |
| Kilometerstand | 222.000 km |
| Chassis | Ford |
| Motoreffekt i kW | 103 kW (140 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2402 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 4.000 kg |
| Længde i mm | 7.240 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| Multifunktionsrat | |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | Radio/CD, Lydsystem, AUX-tilslutning, USB-forbindelse |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallåsesystem |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Skader fra hagl
Tegn på slid indvendigt og udvendigt på grund af alder
Bagkofanger med mindre repareret skade
Placering
Tyskland, Marl
Postcode: 45768
Afstand:
... km
Int nej. #217406
Aktiv
Dethleffs Fortero A6975
Loading ...
(tors. 30.04.2026, 15.44)
Tilgængelighed: 12. Juni 2026
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.