Int nej. #224854
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Dethleffs Fiat ducato 230
Loading ...
(fre. 15.05.2026, 09.33)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Dethleffs |
| Kategori | Alkove |
| Model | Fiat ducato 230 |
| Første registrering | 03/1999 |
| Kilometerstand | 198.157 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 90 kW (122 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2800 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Ingen aircondition i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 6.800 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Anhængertræk | |
| Partikelfilter |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Tegn på slitage på grund af alder og brug. Kendte punkter: Trumatic C-varmer starter lejlighedsvis kun efter flere forsøg, toiletskylsaktivering reagerer lejlighedsvis upålideligt, lille rustplet foran til højre på hjulkassen. Bilen sælges privat.
Skader
Placering
Tyskland, Neufahrn bei Freising
Postcode: 85375
Afstand:
... km
Int nej. #224854
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Dethleffs Fiat ducato 230
Loading ...
(fre. 15.05.2026, 09.33)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.