Int nej. #216447
Mulighed for at købe
Dethleffs Fiat Ducato 2.5 TDI
Denne auktion er udløbet (ons. 29.04.2026, 13.54)
Tilgængelighed: med det samme
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Dethleffs |
| Kategori | Alkove |
| Model | Fiat Ducato 2.5 TDI |
| Første registrering | 03/1996 |
| Kilometerstand | 162.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 85 kW (116 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2500 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Ingen aircondition i kabinen |
| Antal selepladser | 6 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.200 kg |
| Længde i mm | 5.966 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Håndfrit sæt | |
| Radio og lyd | Radio |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Placering
Tyskland, Petersberg
Postcode: 66989
Afstand:
... km
Int nej. #216447
Mulighed for at købe
Dethleffs Fiat Ducato 2.5 TDI
Denne auktion er udløbet (ons. 29.04.2026, 13.54)
Tilgængelighed: med det samme
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.