Int nej. #205337
Aktiv
Dethleffs Esprit A 7870-2
Loading ...
(ons. 01.04.2026, 16.53)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Dethleffs |
| Kategori | Alkove |
| Model | Esprit A 7870-2 |
| Første registrering | 04/2014 |
| Kilometerstand | 89.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 130 kW (177 PS) |
| Forskydning i cm³ | Unbekannt cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 6 |
| Tilladt totalvægt i kg | 5.500 kg |
| Længde i mm | 9.500 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Elruder foran | |
| Radio og lyd | Radio/CD, Bluetooth |
| Fartpilot |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Placering
Tyskland, Mühlhausen
Postcode: 99974
Afstand:
... km
Int nej. #205337
Aktiv
Dethleffs Esprit A 7870-2
Loading ...
(ons. 01.04.2026, 16.53)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.