Int nej. #211676
Aktiv
Dethleffs Esprit
Loading ...
(tirs. 28.04.2026, 15.18)
Tilgængelighed: 11. Juni 2026
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Dethleffs |
| Kategori | Delvist integreret |
| Model | Esprit |
| Første registrering | 04/2014 |
| Kilometerstand | 39.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 110 kW (150 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2287 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 4.250 kg |
| Længde i mm | 7.310 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Passagerairbag kan slås fra | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Elruder foran | |
| ESP | |
| Håndfrit sæt | |
| Støtte til lænden | |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | Radio/CD, AUX-tilslutning, USB-forbindelse, Bluetooth, Berøringsskærm |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallåsesystem |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Tegn på slid udvendigt og indvendigt
Fluenetdør (tråd revet over)
Holder til affaldsspand defekt
Bæreplade under bagerste garage bulet
Bageste tagkant let bulet øverst til højre
Placering
Tyskland, Ratzeburg
Postcode: 23909
Afstand:
... km
Int nej. #211676
Aktiv
Dethleffs Esprit
Loading ...
(tirs. 28.04.2026, 15.18)
Tilgængelighed: 11. Juni 2026
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.