Int nej. #224717
Aktiv
Dethleffs Ducato
Loading ...
(fre. 15.05.2026, 13.30)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Dethleffs |
| Kategori | Alkove |
| Model | Ducato |
| Første registrering | 04/1993 |
| Kilometerstand | 139.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 55 kW (75 PS) |
| Forskydning i cm³ | 1929 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 5 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 5.400 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Radio og lyd | Radio, Radio/CD, Lydsystem, Bluetooth, Apple CarPlay, Berøringsskærm |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Placering
Tyskland, Gettorf
Postcode: 24214
Afstand:
... km
Int nej. #224717
Aktiv
Dethleffs Ducato
Loading ...
(fre. 15.05.2026, 13.30)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.