Int nej. #206638
Genforhandling
Dethleffs Bus 2
Auktionens afslutning: tirs. 31.03.2026, 22.00
Tilgængelighed: med det samme
Sidste bud:
Skjult
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Dethleffs |
| Kategori | Delvist integreret |
| Model | Bus 2 |
| Første registrering | 03/2000 |
| Kilometerstand | 214.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 90 kW (122 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2800 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Ingen aircondition i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.000 kg |
| Længde i mm | 5.500 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Anhængertræk | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Bagside |
| Radio og lyd | Radio |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Placering
Tyskland, Rendswühren
Postcode: 24619
Afstand:
... km
Int nej. #206638
Genforhandling
Dethleffs Bus 2
Auktionens afslutning: tirs. 31.03.2026, 22.00
Tilgængelighed: med det samme
Sidste bud:
Skjult
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.