Int nej. #219035
Aktiv
Dethleffs Advantage I 5841
Loading ...
(tors. 30.04.2026, 14.30)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Dethleffs |
| Kategori | Integreret |
| Model | Advantage I 5841 |
| Første registrering | 11/2006 |
| Kilometerstand | 180.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 96 kW (131 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2287 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 6.500 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Anhængertræk | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| ESP | |
| Håndfrit sæt | |
| Navigationssystem | |
| Radio og lyd | Radio, Lydsystem, USB-forbindelse, Apple CarPlay, Berøringsskærm |
| Centrallåsesystem | Centrallåsesystem |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Udvendige ridser og buler til stede, nogle små revner under plastpaneler.
Buler på taget.
Klistermærke beskadiget.
Placering
Tyskland, Bremervörde
Postcode: 27432
Afstand:
... km
Int nej. #219035
Aktiv
Dethleffs Advantage I 5841
Loading ...
(tors. 30.04.2026, 14.30)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.