Int nej. #196446
Aktiv
Dethleffs Advantage A 7871
Loading ...
(tirs. 07.04.2026, 12.19)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Dethleffs |
| Kategori | Alkove |
| Model | Advantage A 7871 |
| Første registrering | 04/2011 |
| Kilometerstand | 56.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 116 kW (158 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2999 cm³ |
| Gearkasse | Automatisk |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 5 |
| Tilladt totalvægt i kg | 5.000 kg |
| Længde i mm | 9.416 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Anhængertræk | |
| Passagerairbag kan slås fra | |
| Parkeringshjælp | Bagside, Kamera |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| Alufælge | |
| Partikelfilter | |
| Fartpilot |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Placering
Tyskland, Lünen
Postcode: 44532
Afstand:
... km
Int nej. #196446
Aktiv
Dethleffs Advantage A 7871
Loading ...
(tirs. 07.04.2026, 12.19)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.