Int nej. #216251
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Dethleffs A7178
Loading ...
(tirs. 28.04.2026, 10.05)
Tilgængelighed: 01. Juli 2026
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Dethleffs |
| Kategori | Alkove |
| Model | A7178 |
| Første registrering | 01/2008 |
| Kilometerstand | 167.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 116 kW (158 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2999 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 6 |
| Tilladt totalvægt i kg | 5.000 kg |
| Længde i mm | 8.900 mm |
| Dæk til hovedsæt | Vinterdæk |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Indbygget computer | |
| Elruder foran | |
| Håndfrit sæt | |
| Navigationssystem | |
| Radio og lyd | Radio, AUX-tilslutning, USB-forbindelse, Bluetooth, Berøringsskærm |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallås med radiofjernbetjening |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
repareret mindre skade på bageste venstre, HU 11/25 udløbet
Skader
Placering
Tyskland, Wandlitz
Postcode: 16348
Afstand:
... km
Int nej. #216251
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Dethleffs A7178
Loading ...
(tirs. 28.04.2026, 10.05)
Tilgængelighed: 01. Juli 2026
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.