Int nej. #223676
Aktiv
Dethleffs A5251
Loading ...
(ons. 13.05.2026, 09.19)
Tilgængelighed: med det samme
Startpris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Dethleffs |
| Kategori | Alkove |
| Model | A5251 |
| Første registrering | 05/2005 |
| Kilometerstand | 149.627 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 81 kW (110 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2286 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Ingen aircondition i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.495 kg |
| Længde i mm | 5.383 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| ESP | |
| Radio og lyd | Radio/CD |
| Fartpilot |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Placering
Tyskland, Jardelund
Postcode: 24994
Afstand:
... km
Int nej. #223676
Aktiv
Dethleffs A5251
Loading ...
(ons. 13.05.2026, 09.19)
Tilgængelighed: med det samme
Startpris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.