Int nej. #175138
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Dethleffs 7150 2 EB Comfort
Loading ...
(man. 04.05.2026, 10.28)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Dethleffs |
| Kategori | Integreret |
| Model | 7150 2 EB Comfort |
| Første registrering | 05/2016 |
| Kilometerstand | 73.500 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 109 kW (148 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2287 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 4.250 kg |
| Længde i mm | 7.500 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Passagerairbag kan slås fra | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| ESP | |
| Håndfrit sæt | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | Radio/CD |
| Fartpilot |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Klæberester fra deco-folie. Se billeder
Skader
Placering
Tyskland, Siebeneich
Postcode: 74626
Afstand:
... km
Int nej. #175138
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Dethleffs 7150 2 EB Comfort
Loading ...
(man. 04.05.2026, 10.28)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.