Int nej. #227975
Aktiv
Dethleffs 532
Loading ...
(lør. 23.05.2026, 09.41)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Dethleffs |
| Kategori | Alkove |
| Model | 532 |
| Første registrering | 07/1990 |
| Kilometerstand | 176.200 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 60 kW (82 PS) |
| Forskydning i cm³ | 1929 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Ingen aircondition i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.000 kg |
| Længde i mm | 5.900 mm |
| Dæk til hovedsæt | Sommerdæk |
Udstyr
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Radio og lyd | Radio |
| Fartpilot |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Placering
Tyskland, 83224, Rottau
Postcode: 83224
Afstand:
... km
Int nej. #227975
Aktiv
Dethleffs 532
Loading ...
(lør. 23.05.2026, 09.41)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.