Int nej. #229340
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Concorde Liner 1100Q
Loading ...
(tirs. 26.05.2026, 10.00)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Concorde |
| Kategori | Integreret |
| Model | Liner 1100Q |
| Første registrering | 03/2015 |
| Kilometerstand | 56.000 km |
| Chassis | Mercedes |
| Motoreffekt i kW | 220 kW (299 PS) |
| Forskydning i cm³ | 7698 cm³ |
| Gearkasse | Automatisk |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 5 |
| Tilladt totalvægt i kg | 18.000 kg |
| Længde i mm | 11.200 mm |
| Dæk til hovedsæt | Sommerdæk |
Udstyr
| Anhængertræk | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| Elektrisk sædejustering | |
| Håndfrit sæt | |
| Alufælge | |
| Støtte til lænden | |
| Multifunktionsrat | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | Lydsystem, USB-forbindelse, Bluetooth, WLAN-hotspot |
| Sædevarme | |
| Fartpilot |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Placering
Tyskland, Titisee-Neustadt
Postcode: 79822
Afstand:
... km
Int nej. #229340
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Concorde Liner 1100Q
Loading ...
(tirs. 26.05.2026, 10.00)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.