Int nej. #169279
Aktiv
Concorde Charisma 900 LS
Loading ...
(tirs. 12.05.2026, 14.28)
Tilgængelighed: 30. Juni 2026
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Concorde |
| Kategori | Integreret |
| Model | Charisma 900 LS |
| Første registrering | 04/2013 |
| Kilometerstand | 178.000 km |
| Chassis | Iveco |
| Motoreffekt i kW | 152 kW (207 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2998 cm³ |
| Gearkasse | Automatisk |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Ingen aircondition i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 7.490 kg |
| Længde i mm | 9.050 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Anhængertræk | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Håndfrit sæt | |
| Alufælge | |
| Multifunktionsrat | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Fartpilot |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Baglygternes blinklys duggede til
Reflekser duggede til
Keramisk toilet 2 små revner
Skader
Placering
Tyskland, Hattstedt
Postcode: 25856
Afstand:
... km
Int nej. #169279
Aktiv
Concorde Charisma 900 LS
Loading ...
(tirs. 12.05.2026, 14.28)
Tilgængelighed: 30. Juni 2026
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.