Int nej. #218857
Mulighed for at købe
Concorde Carver
Denne auktion er udløbet (ons. 29.04.2026, 13.21)
Tilgængelighed: med det samme
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Concorde |
| Kategori | Integreret |
| Model | Carver |
| Første registrering | 05/2012 |
| Kilometerstand | 65.000 km |
| Chassis | Iveco |
| Motoreffekt i kW | 125 kW (170 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2998 cm³ |
| Gearkasse | Automatisk |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 6.900 kg |
| Længde i mm | 8.400 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Anhængertræk | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Elektriske udvendige spejle | |
| ESP | |
| Håndfrit sæt | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | Radio/CD, Lydsystem, AUX-tilslutning, USB-forbindelse, Bluetooth, Berøringsskærm |
| Sædevarme | |
| Fartpilot |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Markisen skal omprogrammeres, da der er installeret nye batterier
Placering
Tyskland, Grevenbroich
Postcode: 41516
Afstand:
... km
Int nej. #218857
Mulighed for at købe
Concorde Carver
Denne auktion er udløbet (ons. 29.04.2026, 13.21)
Tilgængelighed: med det samme
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.