Int nej. #206172
Aktiv
Concorde Alkoven
Loading ...
(tirs. 31.03.2026, 11.12)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Concorde |
| Kategori | Alkove |
| Model | Alkoven |
| Første registrering | 01/1999 |
| Kilometerstand | 140.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 90 kW (122 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2800 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Ingen aircondition i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 4.500 kg |
| Længde i mm | 7.350 mm |
| Dæk til hovedsæt | Sommerdæk |
Udstyr
| Alarmsystem | |
| Anhængertræk | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Elruder foran | |
| Håndfrit sæt | |
| Støtte til lænden | |
| Radio og lyd | Radio/CD, Lydsystem, AUX-tilslutning, USB-forbindelse, Bluetooth |
| Sædevarme | |
| Fartpilot |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Fartpilot uden funktion
Placering
Tyskland, Ziesar
Postcode: 14793
Afstand:
... km
Int nej. #206172
Aktiv
Concorde Alkoven
Loading ...
(tirs. 31.03.2026, 11.12)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.