Int nej. #218655
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Concorde 620XT
Loading ...
(tirs. 28.04.2026, 09.27)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Concorde |
| Kategori | Alkove |
| Model | 620XT |
| Første registrering | 02/1996 |
| Kilometerstand | 105.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 85 kW (116 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2500 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Ingen aircondition i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 4.000 kg |
| Længde i mm | 6.600 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Parkeringshjælp | Bagside, Kamera |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| Støtte til lænden | |
| Radio og lyd | Radio/CD |
| Fartpilot |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Trinnet trækker sig ikke automatisk tilbage
Placering
Tyskland, Hessen - Fronhausen
Postcode: 35112
Afstand:
... km
Int nej. #218655
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Concorde 620XT
Loading ...
(tirs. 28.04.2026, 09.27)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.