Int nej. #217397
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Clever Celebration 600
Loading ...
(ons. 29.04.2026, 09.20)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Clever |
| Kategori | Kassevogn |
| Baureihe | Celebration |
| Modell | 600 |
| Første registrering | 03/2021 |
| Kilometerstand | 34.877 km |
| Chassis | Citroen |
| Motoreffekt i kW | 121 kW (165 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2179 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 5.998 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Elruder foran | |
| Håndfrit sæt | |
| Alufælge | |
| Fartpilot |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Placering
Tyskland, Oerlinghausen
Postcode: 33813
Afstand:
... km
Int nej. #217397
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Clever Celebration 600
Loading ...
(ons. 29.04.2026, 09.20)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.