Int nej. #217740
Aktiv
CI International Riviera 320
Loading ...
(tirs. 28.04.2026, 13.22)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | CI International |
| Kategori | Integreret |
| Model | Riviera 320 |
| Første registrering | 04/1995 |
| Kilometerstand | 195.000 km |
| Chassis | Ford |
| Motoreffekt i kW | 56 kW (76 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2402 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Ingen aircondition i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 2.800 kg |
| Længde i mm | 5.500 mm |
Udstyr
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Radio og lyd | Radio |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Placering
Tyskland, Eutlingen
Postcode: 72762
Afstand:
... km
Int nej. #217740
Aktiv
CI International Riviera 320
Loading ...
(tirs. 28.04.2026, 13.22)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.