Int nej. #104374
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Chausson Welcome 70
Loading ...
(tirs. 07.04.2026, 12.52)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Chausson |
| Kategori | Delvist integreret |
| Model | Welcome 70 |
| Første registrering | 06/2004 |
| Kilometerstand | 185.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 81 kW (110 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2286 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Ingen aircondition i kabinen |
| Antal selepladser | 6 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.400 kg |
| Længde i mm | 6.000 mm |
| Dæk til hovedsæt | Vinterdæk |
Udstyr
| Anhængertræk | |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| Håndfrit sæt | |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | Radio, AUX-tilslutning, USB-forbindelse, Bluetooth |
| Centrallåsesystem | Centrallåsesystem |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Buler fra hagl på motorhjelmen
Placering
Tyskland, Bad Kohlgrub
Postcode: 82433
Afstand:
... km
Int nej. #104374
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Chausson Welcome 70
Loading ...
(tirs. 07.04.2026, 12.52)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.