Int nej. #226097
Aktiv
Chausson Welcome 55
Loading ...
(tirs. 19.05.2026, 15.20)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Chausson |
| Kategori | Delvist integreret |
| Model | Welcome 55 |
| Første registrering | 04/2005 |
| Kilometerstand | 125.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 94 kW (128 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2800 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.400 kg |
| Længde i mm | 5.950 mm |
| Dæk til hovedsæt | Sommerdæk |
Udstyr
Generel beskrivelse
Kendte defekter
De eneste fejl, jeg kender til, er af optisk karakter
Malingen på motorhjelmen er delvist afskallet (ingen rust)
Førerdørens maling af vindueskarmen er porøs (ingen rust)
Gummi delvist løsnet uden for øverste venstre opholdsrum
Skader
Placering
Tyskland, Denzlingen
Postcode: 79211
Afstand:
... km
Int nej. #226097
Aktiv
Chausson Welcome 55
Loading ...
(tirs. 19.05.2026, 15.20)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.