Int nej. #205246
Aktiv
Chausson Welcome 17
Loading ...
(tors. 02.04.2026, 11.15)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Chausson |
| Kategori | Alkove |
| Model | Welcome 17 |
| Første registrering | 05/2006 |
| Kilometerstand | 113.700 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 94 kW (128 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2800 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 6.700 mm |
| Dæk til hovedsæt | Vinterdæk |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Passagerairbag kan slås fra | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| ESP | |
| Partikelfilter | |
| Centrallåsesystem | Centrallåsesystem |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Klimaanlægget i kabinen er defekt. Kompressoren til klimaanlægget er utæt.
Tegn på slitage (ridser, buler) udvendigt og indvendigt
Placering
Tyskland, Eltingshausen
Postcode: 97714
Afstand:
... km
Int nej. #205246
Aktiv
Chausson Welcome 17
Loading ...
(tors. 02.04.2026, 11.15)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.