Int nej. #224020
Aktiv
Chausson Titanium 758
Loading ...
(tors. 14.05.2026, 15.43)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Chausson |
| Kategori | Delvist integreret |
| Model | Titanium 758 |
| Første registrering | 04/2019 |
| Kilometerstand | 28.000 km |
| Chassis | Ford |
| Motoreffekt i kW | 125 kW (170 PS) |
| Forskydning i cm³ | 1995 cm³ |
| Gearkasse | Automatisk |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 5 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 7.199 mm |
| Dæk til hovedsæt | Sommerdæk |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Elruder foran | |
| Multifunktionsrat | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | USB-forbindelse, Bluetooth |
| Sædevarme | |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallås med radiofjernbetjening |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Selve tv-apparatet er defekt og er blevet fjernet, og et nyt kan købes for omkring 100 euro. Vandskader i bagenden blev lavet helt om for 2 år siden som en del af lækagetesten, ligesom vinduesforseglingerne.
Skader
Placering
Tyskland, Verden
Postcode: 27283
Afstand:
... km
Int nej. #224020
Aktiv
Chausson Titanium 758
Loading ...
(tors. 14.05.2026, 15.43)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.