Int nej. #230278
Aktiv
Chausson Flash 500
Loading ...
(ons. 27.05.2026, 09.21)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Chausson |
| Kategori | Delvist integreret |
| Model | Flash 500 |
| Første registrering | 06/2015 |
| Kilometerstand | 37.059 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 96 kW (131 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2287 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 5.667 mm |
| Dæk til hovedsæt | Sommerdæk |
| Andet sæt dæk | Vinterdæk |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| ESP | |
| Navigationssystem | |
| Radio og lyd | Apple CarPlay |
| Fartpilot |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Nedfældelig seng skal omprogrammeres
Der mangler en skrue i panoramatagets vinduesholder
Klappen under førersædet åbner fra tid til anden
Placering
Tyskland, Engstingen
Postcode: 72829
Afstand:
... km
Int nej. #230278
Aktiv
Chausson Flash 500
Loading ...
(ons. 27.05.2026, 09.21)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.