Int nej. #218662
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Chausson Flash 02
Loading ...
(tirs. 28.04.2026, 09.33)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Chausson |
| Kategori | Alkove |
| Model | Flash 02 |
| Første registrering | 03/2009 |
| Kilometerstand | 103.000 km |
| Chassis | Ford |
| Motoreffekt i kW | 103 kW (140 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2198 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 5.770 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Alarmsystem | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Elruder foran |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
- Håndtaget til det øverste køkkenskab er gået i stykker, nemt at udskifte
- Hunde rejste med os, ikke egnet til allergikere (uden at rengøre betrækket indeni)
- Let grøn belægning på bagsiden og i alkoven
Placering
Tyskland, Pforzheim
Postcode: 75181
Afstand:
... km
Int nej. #218662
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Chausson Flash 02
Loading ...
(tirs. 28.04.2026, 09.33)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.