Int nej. #224503
Mulighed for at købe
Chausson Exaltis 747
Denne auktion er udløbet (tors. 14.05.2026, 15.05)
Tilgængelighed: med det samme
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Chausson |
| Kategori | Integreret |
| Model | Exaltis 747 |
| Første registrering | 03/2014 |
| Kilometerstand | 128.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 109 kW (148 PS) |
| Forskydning i cm³ | Unbekannt cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 4.700 kg |
| Længde i mm | 7.480 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| ESP | |
| Støtte til lænden | |
| Lyssensor | |
| Navigationssystem | |
| Radio og lyd | Radio/CD, AUX-tilslutning, Bluetooth, Berøringsskærm |
| Fartpilot |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Defekt i klimaanlægget i kabinen
Placering
Tyskland, Bottendorf
Postcode: 35099
Afstand:
... km
Int nej. #224503
Mulighed for at købe
Chausson Exaltis 747
Denne auktion er udløbet (tors. 14.05.2026, 15.05)
Tilgængelighed: med det samme
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.